RAPORT SPECJALNY: ZEBRANIE PODSUMOWUJĄCE RADY PEDAGOGICZNEJ (2021/2022)

Przepisy ustawy Prawo oświatowe wymagają zorganizowania zebrania rady pedagogicznej, m.in. po zakończeniu rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych (czerwiec). Cel zebrania jest niezmienny – podsumowanie działalności szkoły (placówki) w danym roku szkolnym. Każde podsumowanie ma w sobie potencjał. Pozwala spojrzeć z dystansem na codzienne sprawy, zastanowić się nad efektami pracy, zaplanować niezbędne zmiany. Jest szansą na rozwój. Przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące podsumowania nadzoru pedagogicznego oraz zebrania rady pedagogicznej. Ekspert krok po kroku podaje wytyczne, przepisy, postępowanie, elementy rady.

Termin przeprowadzenia zebrania
Wnioski z nadzoru pedagogicznego
Zawiadomienie o zebraniu
Porządek zebrania rady pedagogicznej